سخنی بخوانید :

موقعیت شما : » سمند هاچ بک
  • شناسه : 309
  • ۲۸ام آبان ۱۳۹۷
  • 995 بازدید
  • 16
  • آپدیت شد

سمند هاچ بک

یک هاچ ‌بک فول ‌سایز ایرانی با ژن‌های چک و ژرمن جدیدترین طرحی است که از طرف یک طراح نیمه حرفه‌ای جوان به ایران خودرو پیشنهاد شده است. مرتضی آلاد که از سال پیش با طراحی شاسی بلند اسپورت کوپه گنو نامش در سطح وسیعی مطرح شد چندی پیش طرح جدید خود را برای اس […]

یک هاچ ‌بک فول ‌سایز ایرانی با ژن‌های چک و ژرمن جدیدترین طرحی است که از طرف یک طراح نیمه حرفه‌ای جوان به ایران خودرو پیشنهاد شده است.


مرتضی آلاد که از سال پیش با طراحی شاسی بلند اسپورت کوپه گنو نامش در سطح وسیعی مطرح شد چندی پیش طرح جدید خود را برای اس ‌یو وی فول ‌سایز سمند گنو ارائه کرد و توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی را به خود جلب کرد. او بتازگی دست به یک ابتکار جالب زده و یک هاچ ‌بک فول ‌سایز اسپورت لوکس را برای ایران خودرو طراحی کرده است.
این خودرو که به لحاظ فرم جلو پنجره شباهت‌هایی به محصولات جدید اشکودا و آئودی دارد از زبان طراحی خاص خود سود برده و طرح پخته و منسجمی دارد که بی‌شباهت به مدل گنو نیست. این طرح که در خطوط و سبک شباهت‌های مفهومی به دنا و دنا پلاس دارد، به نظر بهترین انتخاب ممکن برای ایران خودرو برای تغییر هویت واقعی محصولاتش در دورانی است که خودروسازان مطرح خارجی حاضر به همکاری با ایران به خاطر تحریم‌ها نیستند.
طبق گفته آلاد این طرح به ایران خودرو پیشنهاد شده اما هنوز خبری در خصوص نظر این گروه صنعتی راجع به طرح یاد شده اعلام نشده است.
پ.ن. این طرحم میره کناره بقیه کارای خوب تا همچنان بی…. تیبا و رانا تولید کنند.

برچسب:

نوشته های مشابه