سخنی بخوانید :

موقعیت شما : » شکایت شهرداری از سحر قریشی
  • شناسه : 1393
  • ۴ام اردیبهشت ۱۳۹۹
  • 407 بازدید
  • 8

شکایت شهرداری از سحر قریشی

فراهانی خبر از شکایت مدیریت شهری از رفتار ناشایست یک بازیگر سینما با یک پاکبان را داد. شکایت مدیریت شهری از خانم بازیگربه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگه خبرنگاران جوان، مجید فراهانی عضو شورای شهر تهران با انتشار پستی اینستاگرامی از پیگیری شکایت مدیریت شهری از بازیگر سینما خبر داد و نوشت: برخورد […]

فراهانی خبر از شکایت مدیریت شهری از رفتار ناشایست یک بازیگر سینما با یک پاکبان را داد.

شکایت مدیریت شهری از خانم بازیگربه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگه خبرنگاران جوان، مجید فراهانی عضو شورای شهر تهران با انتشار پستی اینستاگرامی از پیگیری شکایت مدیریت شهری از بازیگر سینما خبر داد و نوشت:
برخورد توهین آمیز سحر قریشی با یک پاکبان فضای سبز شهرداری قابل پذیرش نیست و درصورت عدم برخورد مناسب بیم ‌آن می رود که این ناهنجاری به عرف جامعه تبدیل شود.

پاکبانان و‌کارگران امروز با حداقل حقوق و‌ مزایا بیش‌ترین زحمت را برای رفت و‌روب ‌و تمیزی شهر و‌ بوستان‌ها می کشند و حداقل انتظار برخورد محترمانه و قدرشناسانه با این فداکاری ها را داریم.

لذا درصورت عدم عذرخواهی رسمی خانم سحر قریشی، به عنوان نماینده مردم قدرشناس تهرانی پیگیر شکایت مدیریت حقوقی شهرداری تهران از خانم سحر قریشی خواهم‌ بود تا خدای ناکرده اینگونه رفتارهای ناپسند تبدیل به هنجار جامعه نشود.

انتهای پیام/

منبع: YJC

برچسب: ، ، ، ، ، ، ،

نوشته های مشابه